Twoje zapisane obiekty noclegowe

Zapisane

Wyślij zbiorowe zapytanie o nocleg

Możesz wysłać jedną wiadomość, którą dostaną wszystkie obiekty zapisane na liście poniżej.

Prześlij zapytanie rezerwacyjne do wszystkich

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Brak obiektów do wyświetlenia

Często zadawane pytania dotyczące miejscowości Lądek Zdrój

Cena za nocleg w Lądku-Zdroju zależy od kilku czynników. Największy wpływ na nią ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym drożej. Duży wpływ ma także lokalizacja obiektu - im bliżej uzdrowiska, wyciągów i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi - tu ceny zaczynają się już od 25-30 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w centrum Lądka-Zdroju.

Niektóre obiekty Lądku-Zdroju (np. hotele) organizują specjalne oferty pobytów weekendowych - i tu cena jest dopasowywana do tego co zawiera taki pakiet. Przy zwykłych wyjazdach turystycznych, zwłaszcza w szczytach sezonowych, jeśli chcemy spędzić tylko weekend w Lądku-Zdroju - należy liczyć się z wyższą ceną za dobę. Część obiektów oferuje tylko turnusy tygodniowe - od soboty do soboty.

Jeśli lubisz jeździć na nartach, to w samym Lądku jest nieduży ośrodek narciarski - Stacja Narciarska Lądek Zdrój - na miejscu jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego z serwisem, a także punkt gastronomiczny. Jeśli to nie spełnia twoich oczekiwać - w okolicy jest duzy ośrodek narciarski - Ośrodek Górski Czarna Góra - działa tu ponad 10 wyciągów, ponad 8 km tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności - od łatwych po bardzo techniczne.