Atrakcje w Lądku-Zdroju

(7)

Lądek Zdrój Atrakcje - Arboretum Arboretum to inaczej ogród leśny. Arboretum w Lądku Zdroju powstało z inicjatywy Mieczysława Wilczkiewicza - wielkiego miłośnika drzew - i nosi jego imi... więcej »

Park Zdrojowy Park Zdrojowy w Lądku-Zdroju urządzono po wybudowaniu dzisiejszego Zdroju Wojciech. Obecny układ opiera się na głównej osi parku wytyczonej w latach 30-tych ubiegłego stulecia. O... więcej »

Ośrodek Górski Czarna Góra Jeśli Stacja Narciarska Lądek Zdrój nie spełnia państwa oczekiwań odnośnie długości i ilości tras narciarskich, można udać się do Ośrodka Górski... więcej »

Sienna 11, Stronie Śląskie

Kłodzko Kłodzko to centralne miasto Kotliny Kłodzkiej, położone nad Nysą Kłodzką. Tak jak dawniej, tak i dziś pełni ono funkcje przedstawicielskie władzy - znajdują się tu władze miasta, gminy i powi... więcej »

Twierdza Kłodzko Kłodzka twierdza to dominujący nad miastem Kłodzko forteczny kompleks. Rozwój twierdzy nastąpił po zdobyciu miasta przez wojska cesarsko-austryjackie na początku wojny trzydzi... więcej »

ul. Grodzisko 1, Kłodzko

Lądek-Zdrój to miasto o długiej historii - prawa miejskie ma od 1282 roku. Jest to jedno z najstarszych uzdrowisk na terenie Polski. Źródła historyczne podają że już w okresie bitwy pod ... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00